Hyundai

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Hyundai Lantra ) Hyundai Lantra 1997 - problem ze stacyjką



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HYUNDAI Forum Strona Główna -> ( Hyundai Lantra ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Master929

Czytelnik



Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Węgorzewo/Warmińsko - Mazurskie
Posiadane auto: Hyundai Lantra, Kombi, 2000cm 16V, 1997
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 27 Wrz 2010, 14:22
Temat postu:

Hyundai Lantra 1997 - problem ze stacyjką


Witam, jestem nowym użytkownikiem forum i mam niemały problem. Zgubiłem ostatni kluczyk od mego samochodu (Hyundai Lantra(Kombi), 2.0 16V benzyna, automat) i teraz mam zamiar wymienić stacyjkę wraz z wkładkami do drzwi i mam do Was parę pytań, na które mam nadzieje mi odpowiecie.

1. Czy stacyjka od Hyundai'a Lantry w innych wersjach silnikowych, nadwoziowych i z inną skrzynią będzie pasować? Oczywiście ten sam rocznik samochodu.

2. Czy stacyjka od Hyundai Coupe z tych samych lat produkcji będzie pasować, bo wydaje mi się że oba samochdy mają takie same silniki, układy kierownicze, itp.

3. Oczywiście po dokupieniu stacyjki trzeba będzie ponownie zakodować immobilaiser, ale na Allegro widziałem zestaw: stacyjka + kluczyk, wkładki do drzwi, komputer i "puszka" immobilisera, oczywiście od innej wersji nadwoziowej, pojemnościowej i szkrzyniowej. Czy jak kupie owy zestaw np. od Lantry 1.6 benzyna, manualna skrzynia i zamontyuje go do swojej Lantry 2.0 benzyna automat, czy to będzie działać?

4. Na allegro znalazłem też zestawy: stacyjka + kluczyk, wkładki do drzwi i "puszka" immobilisera (bez komputera), też inna wersja pojemnościowa, nadwoziowa i skrzyniowa. I teraz pytanie, czy sama "puszka" immobilisera bez komputera też będzie działać z komputerem zamontowanym w samochodzie.

Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HYUNDAI Forum Strona Główna -> ( Hyundai Lantra ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Hyundai Lantra »

Opinie o samochodach Hyundai Lantra - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Hyundai Lantra ) Porady, problemy techniczne

19) Rdza »

Hyundaii10

13 900

2009r.

87 000 km

śląskie

HyundaiGetz

6 800

2008r.

140 000 km

pomorskie

Hyundaii30

26 900

2012r.

219 000 km

pomorskie

Hyundaii20

33 950

2015r.

155 000 km

wielkopolskie

HyundaiTucson

27 900

2009r.

121 214 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System