Hyundai

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Problem z LPG. Instalacja Tomasetto



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HYUNDAI Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - II generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cichy PPG

Dyskutant



Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 92
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik
Posiadane auto: Seat Arosa 1.0 MPI Benz.
Piwa: 2/3
Wysłany: Czw 14 Sty 2010, 19:46
Temat postu:

Problem z LPG. Instalacja Tomasetto


Witam Smile Mam problem z mieszalnikiem tzn. tak podejrzewam mianowicie jechałem sobie te 80km\h po czym musiałem przychamować i samochód zgasł chciałbym podkreślić że był cały czas na ssaniu. Przy próbie odpalenia motor zaskoczył i jak dodałem gazu to się zaczął dusić tak jakby miał podane za dużo powietrza. Po dojeździe awaryjnym do domu prześledziłem całą instalacje tzn. zmieniłem mu dopływ gazu, zwiększyłem mu obroty i dalej to samo... Czy może to być wina bembramy czy też będę musiał cały mieszalnik wymienić ? Dodam jeszcze że na paliwie chodzi normalnie... Pozdrawiam i z Góry dziekuję za odpowiedź.
_________________
Cichy
Powrót do góry
gadu-gadu
jaroslawrak

Auto Maniak



Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 758
Skąd jesteś (miejscowość / region): Częstochowa
Posiadane auto: TIPO 1,4 T-JET 120KM Lounge
Piwa: 52/4
Wysłany: Wto 19 Sty 2010, 15:39
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Problem z LPG. Instalacja Tomasetto


Membrany nie psują się tak nagle,raczej zużywają się stopniowo.Możliwe,że zaciął się któryś z elektrozaworów i nie przepuszcza większej ilości gazu.
Powrót do góry
wrocek66

Debiutant



Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 37
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Grand Cherokee
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 20 Sty 2010, 23:23
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Problem z LPG. Instalacja Tomasetto


Najpierw pojedz do gazownikow na regulacje i niech oni okresla czy nalezy wymienic reduktor czy jeszcze nie . Moze zatankowales gowniany gaz i trzeba calosc wyregulowac.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HYUNDAI Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - II generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - II generacja


Hyundaii40

49 300

2016r.

161 344 km

podkarpackie

Hyundaii30

12 990

2009r.

193 000 km

wielkopolskie

Hyundaii10

13 900

2009r.

87 000 km

śląskie

Hyundaii40

57 900

2017r.

170 904 km

mazowieckie

Hyundaii40

42 900

2015r.

223 000 km

łódzkie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System