Hyundai

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Hyundai Sonata ) Zamiana Hyundai Sonata NF 2.4 na Hyundai Sonata NF 3.3



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HYUNDAI Forum Strona Główna -> ( Hyundai Sonata ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karas09

Czytelnik



Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódzkie
Posiadane auto: Hyundai Sonata NF 2.4 B+G 2005r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 27 Lut 2020, 19:35
Temat postu:

Zamiana Hyundai Sonata NF 2.4 na Hyundai Sonata NF 3.3


Witam. Od dwóch lat jestem szczęśliwym posiadaczem Hyundaia Sonaty NF 2.4 B+G 2005r. Jak wiadomo w miarę przybytku apetyt rośnie;-) Chcę kupić Takiego samego Hyundaia lecz z silnikiem 3.3 2005r B+G z automatyczną skrzynią biegów. A konkretnie chodzi o zamianę i właśnie trafiła się taka okazja. Jest jeden problem, w sumie dwa. Pierwsza rzecz to skrzynia biegów. Właściciel mówi, że gdy wskakuje czwarty bieg to słychać jakieś puknięcie. Z tego co się orientował może wystarczyć tylko zmiana oleju bądź w najgorszym wypadku późniejsza wymiana skrzyni bo się kończy. Czy ktoś z Was miał może taki przypadek i wie co to może być i z jakimi kosztami faktycznie może się to wiązać? Czy skrzynie trzeba by regenerować czy może kupić używaną? Druga sprawa to wyskakuje mu błąd zdiagnozowany komputerem jako problem z zapłonem. Nie ma żadnych objawów podczas jazdy ani przy odpalaniu, po prostu świeci się ten błąd. Twierdzi, że to wina świec lub, którejś cewki. Sam wymienił tylko trzy świece a reszty nie bo trzeba ściągać kolektor do tego. Mój egzemplarz jest w bardzo dobrym stanie technicznym lecz jest pordzewiały i koszt naprawy wyszedł by coś koło 2000zł. U niego nie ma rdzy lecz jest ten problem ze skrzynią , którego się obawiam ponieważ to byłby pierwszy samochód z automatyczną skrzynią i nie wiem czy to coś poważnego. Przebieg tego samochodu to 180000 km. Jestem w stanie wydać na ewentualny remont powiedzmy 2000zł , które i tak musiałbym włożyć w zrobienie blachy w swoim. Proszę o poradę czy jest sens się w to bawić czy sobie odpuścić i jakie byłyby ewentualne koszty zrobienia tego wszystkiego.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HYUNDAI Forum Strona Główna -> ( Hyundai Sonata ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Hyundai Sonata »

Opinie o samochodach Hyundai Sonata - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Hyundai Sonata ) Porady, problemy techniczne


Hyundaiix35

42 900

2011r.

155 483 km

śląskie

Hyundaii40

36 300

2012r.

174 093 km

podkarpackie

Hyundaii30

17 900

2009r.

204 000 km

małopolskie

Hyundaii10

32 500

2018r.

46 260 km

wielkopolskie

Hyundaii30

66 580

2021r.

57 760 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System