Hyundai

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Hyundai Elantra ) Osłona silnika kompletna



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HYUNDAI Forum Strona Główna -> ( Hyundai Elantra ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Avalon59

Czytelnik



Dołączył: 01 Lis 2015
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: Hyundai Elantra 2015
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 03 Lis 2015, 22:06
Temat postu:

Osłona silnika kompletna


Witam !!
Jestem jak mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem Elantry kupionej niedawno w salonie. Pod silnikiem mam zamontowaną fabrycznie tzw. dolną plastikową osłonę silnika. W sumie osłania ona jedynie chłodnicę i praktycznie nic więcej. Cały silnik wisi sobie nad ziemią niczym nie osłonięty przez co jest on ciągle zachlapany wodą, błotem i generalnie strasznie się brudzi. Denerwuje mnie to gdyż nie znoszę mieć brudnego silnika. W związku z powyższym mam pytanie a mianowicie czy któryś z forumowiczów przerabiał podobny problem i ewentualnie mógłby mi podać namiary gdzie w Warszawie lub najbliżej okolicy można zamontować osłonę, która zakrywała by silnik a nie tylko kawałek chłodnicy. Chodzi mi zasadniczo o element plastikowy lub cienki, lekki z innego materiału. Dzwoniłem do wszystkich dealerów Hyundaia w Warszawie ale niestety osłony takiej nie można dostać do Elantry. Moje poszukiwania niezależnych producentów niestety zakończyły się fiaskiem. Podobno producent pojazdu nie przewidział takiej możliwości, z uwagi na budowę układy wydechowego co wydaje się zupełnie nie zrozumiałe. Będę dozgonnie wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HYUNDAI Forum Strona Główna -> ( Hyundai Elantra ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Hyundai Elantra »

Opinie o samochodach Hyundai Elantra - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Hyundai Elantra ) Porady, problemy techniczne


Hyundaii30

42 900

2016r.

143 000 km

mazowieckie

Hyundaii30

54 900

2015r.

149 000 km

śląskie

Hyundaii30

22 900

2021r.

220 000 km

lubelskie

Hyundaii30

35 900

2014r.

105 000 km

wielkopolskie

HyundaiIONIQ

63 900

2018r.

126 200 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System