Hyundai

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Hyundai Elantra ) Minął rok ,jak mam Hyundaia Elantrę...



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HYUNDAI Forum Strona Główna -> ( Hyundai Elantra ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kidsm

Czytelnik



Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jelenia Góra
Posiadane auto: Hyundai Elantra Style,1,6,2013
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 19 Sty 2015, 12:26
Temat postu:

Minął rok ,jak mam Hyundaia Elantrę...


Pod koniec listopada minął właśnie rok mojej Elantrze.Przez ten czas przejechałem około 15 tys.km.Nadal jestem zadowolony z mojego wyboru .Pokonywałem zarówno krótkie,codzienne trasy,jak i wakacyjne,długie (około 1500 km) i za każdym razem autko sprawowało się bez zarzutu.Średnie spalanie w mieście na poziomie 7.0-7,5 litra/100 km,a w długich trasach spada do 6 litrów i mniej.Silnik nadal pracuje niezwykle cicho i daje poczucie ,odpowiednich dla mojego stylu jazdy,bezpieczeństwa. Staram się poruszać zgodnie z przepisami drogowymi zatem nie było mowy o szaleństwach z prędkościami powyżej 130-140 km,choć prędkość bliską 200 km/h osiągałem bez problemy na niemieckich autostradach.Chętnie korzystam z tempomatu i opcji Economy,co pomaga w oszczędnej jeździe.Najczęściej auto wozi 2 osoby,zatem nigdy nie było maksymalnie obciążone,ale nie zauważyłem zbytnich problemów z pokonywaniem tras w czasie dużych wiatrów i niepogody.Atrakcyjna sylwetka skutkuje niestety trochę ograniczoną widocznością,zwłaszcza przednie słupki dają dość dużą strefę martwą,ale to kwestia przyzwyczajenia i po pewnym czasie nie sprawia już trudności.Uważam,że auto sprawuje się przewidywalnie na drodze i dla dwojga osób jest wystarczająco komfortowym i cieszącym oko środkiem transportu.Fotele posiadają odpowiednie trzymanie,a fotel kierowcy w wersji STYLE można dowolnie ustawić elektrycznym sterowaniem.Rewelacyjnie sprawują się podgrzewane fotele,zarówno te z przodu jak i z tyłu.Fajna rzecz w zimne dzionki.Dwustrefowa klimatyzacja działa cicho,szybko i wydajnie.Radio bez RDS-u nie sprawia mi zawodu a i tak najczęściej słucham ulubionej muzyki granej z pendrive.Staram się nie jeździć zbyt sporo nocami,ale nawet wtedy klasyczne reflektory dają dobry snop światła dla bezpiecznej jazdy.Za to za dnia korzystam z powodzeniem z opcji świateł dziennych.W stosunku do wcześniej posiadanych wielu aut,Elantra nie odbiega wcale od wzorca rodzinnej limuzyny,gwarantującej oszczędny,bezpieczny i komfortowy sposób poruszania się po drogach,a na pewno przewyższa wielu konkurentów urodą i usportowioną sylwetką.
_________________
pozdrawiam kidsm
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HYUNDAI Forum Strona Główna -> ( Hyundai Elantra ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Hyundai Elantra »

Opinie o samochodach Hyundai Elantra - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Hyundai Elantra ) Oceń swoje auto


HyundaiVeloster

29 900

2012r.

185 213 km

mazowieckie

HyundaiTucson

77 300

2017r.

136 063 km

podkarpackie

Hyundaiix35

37 900

2011r.

207 000 km

łódzkie

HyundaiTucson

79 800

2019r.

117 000 km

małopolskie

HyundaiGetz

11 490

2007r.

194 799 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System