Hyundai

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Megane I 1,6 55kW 96 r. elektrozawór reduktora Lovato



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HYUNDAI Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - II generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
an_mat

Debiutant



Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 41
Skąd jesteś (miejscowość / region): lubuskie
Posiadane auto: Opel Corsa C 1.3 CDTI
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 06 Lut 2011, 21:21
Temat postu:

Megane I 1,6 55kW 96 r. elektrozawór reduktora Lovato


Witam.Mam problem tego rodzaju: Po odpaleniu silnika na paliwie (benzynie) oczywiście że silnik kilka chwil "chodzi na benzynie" i po zwiększeniu obrotów(w tedy się powinien automatycznie przełączyć na zasilanie gazem) silnika jednak nie chce mi się przełączyć - gaśnie.Podłączyłem prowizorycznie dodatkowym przewodem napięcie (+)do elektrozaworu przy parowniku.Po tym doraźnym rozwiązaniu problem znikł tzn.jak mam ten przewód podłączony to wszystko działa jak trzeba ale jak go odłączę to problem powraca.Teraz moje pytania.
czy uszkodzeniu uległ ten elektrozawór czy przyczyna tkwi gdzieś indziej np uszkodzony sterownik.czy takie doraźnie rozwiązanie jest bezpieczne, nie grozi tu jakimś zwarciem ?
Powrót do góry
archive_18

Auto Maniak



Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 15058


Piwa: 1623/642
Wysłany: Nie 06 Lut 2011, 21:38
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Megane I 1,6 55kW 96 r. elektrozawór reduktora Lovato


Takie doraźne rozwiązania nie są bezpieczne.
Nie jest uszkodzony elektrozawór tylko jest za niskie napięcie do jego otawrcia.
Dodatkowy przekaźnik do sterowania zaworami załatwi problem.
_________________
Pozdrawiam.
Powrót do góry
archive

Gość







Wysłany: Nie 06 Lut 2011, 22:24
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Megane I 1,6 55kW 96 r. elektrozawór reduktora Lovato


.
Powrót do góry
an_mat

Debiutant



Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 41
Skąd jesteś (miejscowość / region): lubuskie
Posiadane auto: Opel Corsa C 1.3 CDTI
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 10 Lut 2011, 11:38
Temat postu:

[Megane 1.6 55 kW 96r] -elektrozawór przy parowniku Lovato


Witam.Usterka zdiagnozowana-uszkodzony przekaźnik Komputera sterującego BINGO S4.problem że nie mogę odczytać jaki to przekaźnik Crying or Very sad jest to 1 szt przekaźnik po prawej stronie ten mniejszy Byłbym bardzoooooo wdzięczny gdyby mi ktoś podał parametry tego przekaźnika
_________________
KTO DOSIADŁ KONIA TEN DOSIADŁ WIATR
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HYUNDAI Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - II generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - II generacja


Hyundaiix35

56 900

2014r.

178 000 km

mazowieckie

Hyundaiix35

47 900

2012r.

171 000 km

pomorskie

HyundaiVeloster

29 900

2012r.

185 213 km

mazowieckie

HyundaiTucson

70 000

2016r.

97 000 km

mazowieckie

Hyundaiix35

47 500

2014r.

199 500 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System