Hyundai

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Hyundai Accent ) accent 95-96 - warto?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HYUNDAI Forum Strona Główna -> ( Hyundai Accent ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hoodzix

Czytelnik



Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 18 Sty 2008, 20:42
Temat postu:

accent 95-96 - warto?


Witam! zastanawiam sie czy jestescie mi wstanie polecic czy odradzic accenta. Napiszcie prosze cos o problemach z tym autkiem, rdzy, spalaniu itp no i o pozytywnych rzeczach. Jako konkurenta stawiam dla niego mitsubishi colt CAO w silniku 1,6. Jest w ogole co porownywac czy jednak brac bardziej pewnego japonczyka? Pozdrawiam
Powrót do góry
apelikan

Dyskutant



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 79
Skąd jesteś (miejscowość / region): RYBNIK
Posiadane auto: CITROEN XSARA PICASSO 1.8i 2001r + LPG STAG 300
Piwa: 1/0
Wysłany: Pią 18 Sty 2008, 23:10
Temat postu:

Re: ( Hyundai Accent ) accent 95-96 - warto?


witam, miałem juz dwa hyundaie accenty w rękach, pierwszy rocznik 1996 hatchback 5D z silnikiem 1.5 drugi z silnikiem 1.3 fajne autko, szczególnie 1.5, mniejszy ma problemy z rozbujaniem się. Wygodne, pakowne. To taki colt z bagażnikiem, Obecnie szwagier ma Colta i powiem szczerze, że w środku nie ma róznicy, to tak jakby do colta dokleić bagaznik. Jeżeli chodzi rdzę, to zależy jaki kupisz egzemplarz, szczególnie podatne są nadkola. W moim pierwszym egzemplarzu accenta zgnity był wahacz, poza tym wszystko ok. Zawieszenia ma trochę twarde, ale za to bardzo dobrze trzyma sie drogi na zakrętach. Tak jak napisałem na początku, nie polecam silnika 1.3 jest zdecydowanie za słaby. Na naszą miejską jazdę wystarczy, ale jeżeli wyjedziemy poza miasto to raczej nie proponuje wyprzedzać. Przez cały okres posiadania accenta poza normalnymi zużywaniem się części, wymieniłem tylko wahacz. Accent to taki większy brat Colta, w środku jest dokładnie wszystko to samo. Jeżeli będziesz miał jeszcze jakieś pytania, pisz.
_________________
*****Citroen Xsara Picasso 1.8i + LPG, 2001r*****
Powrót do góry
hoodzix

Czytelnik



Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 18 Sty 2008, 23:38
Temat postu:

Re: ( Hyundai Accent ) accent 95-96 - warto?


A napisz prosze cos o spalaniu tego autka. Silniki czasem nie sa od mitsubishi? Interesuje mnie bardziej chyba 1,5 ale o tym mniejszym tez napisz. Dlaczego tak spalanie mnie interesuje? Bo wg uzytkownikow colta lepiej brac 1,6 a nie 1,3 bo dynamika inna i spalanie MNIEJSZE BADZ TAKIE SAME!! Ciekaw jestem czy w hyundaiu tez tak jest?
Powrót do góry
gunia66

Czytelnik



Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sokółka
Posiadane auto: hultaj 1,5 benzyna 95'
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 06 Lut 2008, 23:49
Temat postu:

Re: ( Hyundai Accent ) accent 95-96 - warto?


Ja mam silnik 1,5 w trasie spala mi 5 literków a i przyśpieszenie ma niezłe, jeśli będziesz kupował accenta, to polecam właśnie ten silniczek, nie jest mulasty przede wszystkim, a co jest bardzo ważne i nie spala dużo ja ze swego hultaja jestem zadowolona.
Powrót do góry
tiomasz

Czytelnik



Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 3


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 27 Lut 2009, 16:41
Temat postu:

Re: ( Hyundai Accent ) accent 95-96 - warto?


Ogolnie fajne autko, spalanie tez dobre przy spokojnej jezdzie bo jak ciskasz to wiadomo jak kazde troche pali, kilka minusów pierwszy najwazniejszy to częsci troche drogie i czasami cięzko dostępne mam swojego juz przeszło rok w sumie jestem zadowolony mam ogromny sentyment do tego autka Wink pozdrawiam
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 27 Lut 2009, 16:41
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Damianon

Czytelnik



Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jeleśnia
Posiadane auto: Hyundai Accent 1.3 1996
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 01 Paź 2011, 14:38
Temat postu:

Re: ( Hyundai Accent ) accent 95-96 - warto?


Hyundai Accent ? Super autko dla tych którzy nie mają rodziny najlepsze dla młodych. Mam 20 lat i accenta 1.3 po przeróbce do 88KM. Jeździ mi sie tym super. Mieszkam w małej wiosce blisko Żywca i widziałem zaledwie 5 takich modeli z tego rocznika lecz wyposażenie bardzo ubogie. Niestety jak kolega wspomniał części bardzo drogie i już nie raz sie o tym przekonałem i trudno dostępne. No cóż jak już sie jest fanem to tylko accent Smile pozdrawiam Smile
przesyłam screena

Powrót do góry
d_awi_d

Czytelnik



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szare
Posiadane auto: Hyundai Accent 98r 1.3 55 KW
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 04 Lut 2012, 13:32
Temat postu:

Re: ( Hyundai Accent ) accent 95-96 - warto?


Witam.
Ja mam Accenta z 98r silnik 1.3 55 KW czyli ok. 75 KM. I jak dla mnie autko super, często jeżdżę drogą ekspresową w Żywcu i sobie radzi. Maksymalną prędkość wykręciłem 180 km/h tak więc nie zgodzę się z tym że mały silnik bo jak na 1.3 to bardzo dobrze sobie radzi w porównaniu z innymi samochodami z silnikiem 1.3. Oprócz tego małe zwrotne może trochę głośne przy większych prędkościach ale mi to nie przeszkadza. Awaryjność - jak na razie w ciągu roku to tylko wymiana oleju. Dodam, że teraz silne mrozy i nie ma żadnego problemu nawet z odpaleniem. Co do korozji jak na razie także brak śladów. Tak więc ja polecam Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HYUNDAI Forum Strona Główna -> ( Hyundai Accent ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Hyundai Accent »

Opinie o samochodach Hyundai Accent - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Hyundai Accent ) Porady, problemy techniczne


Hyundaikona

107 900

2022r.

22 500 km

wielkopolskie

Hyundaii40

57 900

2017r.

104 000 km

mazowieckie

Hyundaii10

33 300

2014r.

72 733 km

podkarpackie

HyundaiSanta Fe

59 900

2013r.

213 308 km

podkarpackie

HyundaiTucson

77 900

2017r.

103 970 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System